Kontakta oss gärna

Besök oss


Matsarvsvägen 12
791 77 FALUN

Plåt-Lars AB

Mikael Nilsson
VD Plåt Lars AB och Västerdala Tak AB
073-345 21 63
mikael.nilsson@plat-lars.se ​​​​​​​

Västerdala Tak AB

Lars Skoog
Avdelningschef Västerdala Tak AB
070-740 56 99
lars@vasterdalatak.se

Falu Mekaniska Verkstad AB/ Dalahallar

Martin Joronen 
Avdelningschef  / Säljare Falu Mekaniska AB och Dalahallar 
073-631 90 76
martin.joronen@falumek.se

Falu Mekaniska Verkstad AB/ Dalahallar

Hans Kellander
Smides-/produktionsansvarig
Falu Mekaniska AB
Serviceansvarig

Kalkyl & förfrågningar
070-593 37 07
hans@falumek.se 

Falu Mekaniska Verkstad AB/ Dalahallar

Patrik Källander 
VD / säljare och kalkyl Dalahallar
​​​​​​​Falu Mekaniska AB
Serviceansvarig

Kalkyl & förfrågningar
070-5463185
patrik@falumek.se   

Koncernövergripande 

Niklas Berggren
Ekonomichef, HR-ansvarig
072-23 99 002
niklas@plat-lars.se 

Ekonomi- och fakturafrågor 

Plåt-Lars AB;
info@plat-lars.se

Västerdala Tak AB; 
info@vasterdalatak.se 

Falu Mekaniska Verkstad AB;
info@falumek.se 

Elektroniska fakturaadresser 

Plåt-Lars AB; 
inbox.lev.413525@arkivplats.se

Västerdala Tak AB;
inbox.lev.413572@arkivplats.se

Falu Mekaniska Verkstad AB;
inbox.lev.413571@arkivplats.se

GDPR

Kontakta vår personuppgifts-ansvarig på info@plat-lars.se om du vill få vår integritetspolicy.